שערי צדק הוא המרכז הרפואי המוביל בירושלים. צוות המרכז זוכה להכרה בינלאומית ועומד בחזית המחקר הרפואי. במשך עשרות שנים טופלו ב"שערי צדק" מאות אלפי מטופלים. אנו ערוכים לסייע לכם לעבור את הפעולה הניתוחית בבטחה וביעילות ומחויבים לספק לכם את הטיפול המתקדם והטוב ביותר.

המרכז מציע למטופליו את שירותי מערך השר"פ - שירות הרפואה הפרטי. שירות זה מתבצע במקביל לשירות הרפואה הציבורי. במסגרת השר"פ תוכלו לבחור את הרופאים המייעצים והמנתחים שלכם בכל תחומי הרפואה מתוך רשימת המומחים המובילים העובדים במרכז הרפואי.

הטיפולים והניתוחים מבוצעים על ידי רופאים בכירים תוך הישענות על התשתית האיתנה של בית החולים הכוללת את צוותי הרפואה, הסיעוד, המנהל והמשק. ובסטנדרטים הגבוהים ביותר ושימוש בציוד, מכשור וטכנולוגיה מהמתקדמים בעולם.

לנוחיותכם אנו מציעים מערך ייעודי לזימון תורים לייעוץ פרטי.

מתאמות שר"פ בעלות ניסיון רב, עומדות לרשותכם במשרדי השר"פ שלנו וישמחו לסייע במגוון נושאים: החל במתן מידע וייעוץ אודות הרופאים המנתחים במסגרת השר"פ ועד הטיפול בנושאים הבירוקרטיים, מיצוי זכויות אל מול קופות החולים וחברות הביטוח.

חברות הביטוח והביטוחים המשלימים של קופות החולים מסייעים במימון מרבית הפעולות הניתוחיות המבוצעות בשר"פ.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ויחד עם הרופאים הבכירים והצוות המקצועי של "שערי צדק" נתאים לכם את תכנית הטיפול הרפואית המיטבית עבורכם.